Biele kožené topánky s vysokými kučeravými podpätkami

„Pre vzhľad v štýle ulice kombinujte topánky s oblečením v štýle športového príležitostného, ako to robí Rihanna – napríklad s pletenými šortkami a nadmernou mikinou. Na dátum je kombinácia so saténovými šatami s plnou sukňou dokonalá.“

Minimalistické Originálne kožené topánky od Lera Nena doplnia luky v rôznych štýloch. Vysoký tvar päty vizuálne tiahne siluetu a ostrý prst-predlžuje nohy. Klasická biela farba vám umožňuje kombinovať pár s oblečením v akomkoľvek rozsahu.

Číslo výrobku 2000001341025

Údaje

  • Vlastná značka;
  • Biele topánky-súčasný trend sezóny SS ‚ 20 podľa Vogue a plánu;
  • Sharp Cape-SS ‚ 20 trend od Fendi, Valentino, Jimmy Choo ukazuje;
  • Vysoká kučeravá päta;
  • 100% pravá koža;
  • Lera Nena.

Obrázok

  • Vzhľad je doplnený širokými nohami z 100% bavlny s vysokým pásom a topTop štúdiovým pásom.

MATERIÁL:

  • Pravá koža je najpraktickejší a odolnejší voči opotrebovaniu.
  • Zloženie: 100% koža.

ODPORÚČANIA PRE STAROSTLIVOSŤ

Aby bola prirodzená pokožka vždy lesklá, musíte ju mazať rôznymi živinami. Vyčistite topánky po úplnom vyschnutí. Zvolený výrobok sa aplikuje na kefu alebo utierku a potom sa opatrne trení na povrch výrobku. Za zlého počasia odporúčame ošetriť topánky vodoodpudivými látkami.

Nie je ťažké vyzerať štýlovo a elegantne, ale musíte vedieť o niektorých nuanciách. Napríklad monofónne svetlé topánky môžu tvoriť elegantný tandem nielen s monofónnym, ale aj so šitím šitým z potlačenej látky. V tomto prípade by však jeden z odtieňov látky mal presne zodpovedať tónu topánok.

Elegantná obuv sa najčastejšie vyrába s vysokou podpätkom, ktorá je zložitá v jej konfigurácii a štruktúre. Sviatočné páry sú často ozdobené kamienkami, mašľami, veľkými detailami. Ak máte radi klasické lode, odporúčame vám zvoliť model, ktorý je svetlý. Lakovaná koža nie je zakázaná.

Ak ste pripravení experimentovať a nemáte nič proti tvorivým modelom: platforma, otvorená horná časť, sandále s tenkými remienkami, štylisti odporúčajú dôkladnejšie premyslieť siluetu ako celok. Elegantné rekreačné topánky by nemali zaťažovať, ale naopak „pracovať“ na vytvorení ľahkého „beztiažového“ obrazu. Päta je preto vhodnejšia ako vysoké a dekoratívne detaily – minimum.