Izolovaný dvojradový kabát zo zmiešanej vlny

Description:

„Na začiatku zimy noste kabát s pleteným oblekom pozostávajúcim z mikiny a MIDI sukne . Vysoko izolované šnurovacie topánky organicky dokončia obraz. Ak plánujete dátum, kabát bude skvelým doplnkom k saténovým šatám pre vôňu v súčasnom odtieni chilli papričky. Konečné dotyky oblečenia sú zvýraznené náušnice a kožené členkové topánky s trendovou vložkou Python.“

Dvojradový kabát s polstrovanou podšívkou je elegantnou alternatívou k dolnej bunde v chladnej sezóne. Model“ vrana k nohám „- s najmodernejšou potlačou sezóny FW ‚ 19/20-sa ľahko zmestí do vášho základného šatníka a doplní obrázky v klasických a neformálnych štýloch. Srsť je vyrobená zo zmiešanej vlny a mäkká fleecová podšívka je vyrobená zo zmiešanej viskózy. Model voľného štýlu so zníženou ramennou líniou je vhodný pre akýkoľvek typ postavy. Pás v súprave zdôrazňuje pás.

Údaje:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • „Vrana k nohám“ – aktuálna tlač sezóny FW ‚ 19/20 podľa Vogue;
  • Pre každú postavu je vhodná voľná vrstva s klesajúcou ramennou líniou;
  • Mäkká vlasová podšívka zo zmiešanej viskózy;
  • Pás hlavnej tkaniny v súprave.

Zloženie: 20% vlna, 80% terylén-teplý, odolný, odolný proti opotrebovaniu zmiešaný materiál.

Obrázok:

  • Na veľkosti modelu XS, parametre 84/63/87, výška 170 cm.

Doplnok:

Klasický oblek so širokými nohavicami a JEDNOROŽNOU bundou, kožené topánky, vojensky inšpirované kožušinové šaty z lesklého saténu s opaskom a výrezom, biele kozáky s trendom textúry “ krokodíl»