Klasické nohavice zo zmiešanej viskózy

„Vytvorte ultramódny celkový béžový vzhľad s týmto modelom, ktorý doplní vaše nohavice s pleteným vrcholom a nahými sandálmi s pätou mačiatka.“

Opis predloženého výrobku:

Klasické pieskové nohavice ľahko dopĺňajú prísne aj príležitostné oblečenie. Béžové nohavice sú kombinované s oblečením v akejkoľvek farebnej schéme. Zúžený rez vizuálne roztiahne siluetu a štipľavý potlač a vysoký pás štíhly a pridajte niekoľko centimetrov výšky. Tkanina dokonale zachováva farbu, čo znamená, že tlač nebude vyhorieť a nezmizne.

Podrobnosti o produkte:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Béžové a pieskové odtiene-trend sezóny podľa Vogue;
  • Pruhovaný tlač a vysoký pás vizuálne predlžujú siluetu;
  • Skrátená dĺžka otvára členky;
  • Pás zahrnutý zdôrazňuje pás.

Zloženie: 72% terylén, 23% viskóza, 5% elastan-odolný materiál odolný voči opotrebovaniu.

Obrázok:

Na modeli zobrazenom na fotografii, veľkosť XS, parametre 84/63/87, výška 170 cm.

Vzhľad je doplnený koženými teniskami s farebnými šnúrkami a vložkami.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL.

Nezáleží na tom, či si vyberiete súpravu do kancelárie, na párty alebo do kina s priateľmi – nohavice budú vždy vyzerať vhodne, pretože táto vec je najúspešnejšou ženskou pôžičkou z mužského šatníka. Ženy navyše nenútene nútili mužov, aby sa delili o svoje právo nosiť nohavice, ale tiež výrazne vylepšili a vylepšili tento druh oblečenia, čo ho prinútilo flirtovať s novými odtieňmi. Ohodnoťte sortiment nohavíc z obchodu v našom obchode a uvidíte sami!

Medzi všetkými druhmi klasických dámskych nohavíc zaujímajú osobitné miesto, pretože práve tieto modely sú navrhnuté tak, aby ich majiteľovi dodali pôvab a nádych „mužského“ štýlu, čím ešte viac zdôrazňujú ženskosť svojej pani.