Rovný-cut tričko s pruhom tlače a náprsné vrecká

„Keď idete na prechádzku, noste košeľu cez biele tričko a kombinujte s rovnými džínsy a teniskami a dokonalým doplnkom bude Fanny pack. V kancelárskom oblečení sa tričko harmonicky zmestí v kombinácii s rovnou MIDI sukňou a čerpadlami.“

Opis predloženého výrobku:

Prúžok zostáva aktuálnym potlačou v sezóne SS ‚ 20. Boss a Oscar de la Rennta používali túto klasickú tlač vo svojich jarných zbierkach. Klasická pruhovaná košeľa bude ideálnou voľbou pre príležitostný Šatník. S ním bude ľahké vytvoriť obraz pre kanceláriu a luk na rande. Rovný strih sa pohodlne hodí na ľubovoľnú postavu.

Údaje:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Pinstripe print používajú módne domy Max Mara a Marc Jacobs vo svojich jarných a letných zbierkach;
  • Klasická košeľa-základ základného šatníka;
  • Rovný strih model sa hodí akýkoľvek obrázok.

Ako súčasť: 100% rayon je odolný a ľahký materiál.

Obrázok:

Na modeli zobrazenom na fotografii, veľkosť XS, parametre 84/ 63/ 87, výška 170 cm.

Dámske košele – to je to, čo sa pohodlne nosí v kancelárii, v deň voľna a pri akejkoľvek inej príležitosti je vždy osobitne dôležité biele dámske tričko. V košeli sú veľmi dôležité dve veci – tkanina a fit.

Pri výbere textílií a dodávateľov sa zameriavame predovšetkým na kvalitu a chceme dať zákazníkovi trvanlivosť košieľ a zanechať iba príjemné spomienky z nákupu, aby ste sa k nám vracali znova a znova a dostali nielen dobré košele, ale aj potešenie z nákupu. Máme široký výber dámskych košieľ vynikajúcej kvality.